TechUkraine пише: “Підведення підсумків CES 2023: ідеї, результати, досвід”

Джерело TechUkraine

2 лютого Український фонд стартапів, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) спільно з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка в Україні» (USAID CEP), Western NIS Enterprise Fund, Global Innovation through Science and Technology та Міністерством цифрової трансформації України Україна організувала дебрифінг CES 2023 – захід, спрямований на підведення підсумків делегації на CES 2023 у Лас-Вегасі.

 

вступ. Партнери.

Зі вступними промовами виступили ключові партнери-організатори.

Яна Паладієва, керівник інноваційної ваучерної програми Українського фонду стартапів , висловила захват, що попри всі труднощі цього року вдалося організувати торгові місії.  

Валерій Добровольський, керівник команди Future Industries Програми USAID «Конкурентоздатна економіка» наголосив на важливості торговельних місій та підкреслив, що попри всі виклики у 2022 році USAID CEP вдалося допомогти організувати ще більше місій протягом одного року, ніж будь-коли раніше. Він також підкреслив співпрацю більшої кількості партнерів і загальну тенденцію до більш якісної співпраці між різними зацікавленими сторонами з екосистеми, що призвело до збільшення результатів і найбільшої делегації за всю історію. 

Віталій Бігдай, програмний менеджер Програми політики просування експорту Western NIS Enterprise Fund зазначив, що подібні заходи дуже корисні, оскільки підведення підсумків цього року буде корисним для учасників наступних партій наступних років.  

Дмитро Кузьменко, генеральний директор Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій , висловив вдячність усім партнерам-учасникам та підкреслив загальний успіх місії та подій навколо неї. 

Цього року CES відвідали 120 000 відвідувачів зі 173 країн світу та 188 провідних ЗМІ, а Україну представили 12 стартапів, які представили свої інновації на українському національному стенді. 

Стартапи. Інсайти, результати, досвід

Під час заходу стартапери поділилися своїми результатами , досягненнями та ідеями, щоб допомогти учасникам наступних конференцій максимально використати їхні візити. 

  • Releaf PAPER & BAGS – перший у світі виробник паперової упаковки з опалого листя.

Вони розраховували перевірити ринок, збільшити експозицію, отримати відгук про свій продукт і залучити нових партнерів. 

Результати : понад 150 презентацій продукту, 12 інтерв’ю для світових ЗМІ, 50 потенційних потенційних клієнтів, запрошення на змагання LVMH, шанс взяти участь у програмі адаптації Amazon.com і бізнес-можливості I’ll-de-France. 

  • Rekava – український екологічно чистий бренд біорозкладаної продукції з переробленої кавової гущі. Серед продукції стартапу – одноразові стаканчики, горщики для розсади та декоративні аромасвічки.

Вони мали обидві загальніші цілі: просувати циркулярну економіку як основну світову економічну модель, зробити внесок у досягнення Цілей сталого розвитку ООН, повідомити світові, що Україна є інноваційною країною, навіть під час війни, а також більше бізнесу. -орієнтований: отримати потенційні клієнти та нові ринки для існуючих продуктів, знайти можливості для подальшого розвитку ідей існуючих продуктів, залучити інвестиції для серійного виробництва обладнання. 

Результати : понад 15 інтерв’ю та іншої медіа-комунікації, 8 презентацій потенційним інвесторам, понад 30 нових B2C клієнтів, 10 B2B запитів, понад 100 корисних контактів у бізнес-середовищі  та повноцінний досвід участі в міжнародних виставках. 

  • Melt Water Club – технічне рішення для отримання питної води преміум-класу завдяки інноваційній технології Freezing Process.

На жаль, вони не змогли бути присутніми на заході фізично та провели презентацію дистанційно, але, незважаючи на ці ускладнення, вони отримали велику користь від нової мережі та присутності в ЗМІ, а також від приєднання до спільноти USF. 

  • Фільтри OptySun – технологія очищення та знезараження води в будь-яких умовах.

Команда виграла відбір і увійшла до складу української делегації на CES 2023. Для їхнього стартапу це була неймовірна можливість продемонструвати наші технології тисячам потенційних партнерів і покупців. На жаль, засновники не змогли фізично відвідати виставку через затримку візи. Вони взяли участь онлайн і тепер дякують своїм колегам, Startup Knopka, за можливість мати віртуальну присутність. Після виставки головний результат – 20+ запитів на партнерство та попередніх замовлень, які досі обробляються.

  • i3 Engineering – комплексне рішення для проектів Smart Home та автоматизації бізнесу, яке складається з контролерів, встановлених на DIN-рейку, програмного забезпечення та мобільного додатку.

Команда планувала вивчити ринок дротової автоматизації в США, зібрати відгуки про рішення та провести дослідження ринку на місці. Також знайти перших партнерів, з якими вони зможуть вийти на ринок і працювати над інвестиційними можливостями.

Результати : дуже цінні відгуки про рішення, його сильні сторони та області покращення. Більше 50 контактів потенційних партнерів і клієнтів.

  • Nanit Robot – освітнє рішення STEM Robotics з високою інженерною перспективою та творчим навчальним процесом для дітей і дорослих.

Команда розраховувала отримати інвестиції у виробництво 300 KITS, 100 попередніх замовлень від приватних клієнтів, знайти 10 нових партнерів у дистрибуції та знайти партнера для Kickstarter. 

Результати : 50/100 попередніх замовлень від приватних клієнтів, до 10 нових партнерів у розповсюдженні та 3 партнери для Kickstarter, і зараз ми вибираємо найкращу пропозицію.

  • Кутовий – сучасний, простий і повністю онлайн-спосіб організувати ремонт із попередньо спроектованою кухнею.

Команда сподівалася отримати декілька згадок у пресі та організувати інтерв’ю з клієнтами.

Результати : 500+ людей відвідали стійку, 100 інтерв’ю з клієнтами, 50 потенційних клієнтів/партнерів/інвесторів, 4 згадки в пресі, 1 платний клієнт запустив проект, запустив b2b продажі в США

  • Knopka – передова система виклику медсестри для автоматизації догляду за пацієнтами на лікарняних ліжках.

Вони розраховували отримати висвітлення в ЗМІ, перевірити ринок і залучити нових інвесторів. 

Результати : більше 150 презентацій під час виставки, 30 потенційних клієнтів, 5 дистриб’юторів, більше 15 згадок у топових ЗМІ США, 5 потенційних інвесторів.  

  • WheelKeep – невидима система безпеки (розумний апаратний пристрій і мобільний додаток), яка допомагає велолюбителям захистити свої велосипеди від крадіжок і насолоджуватися свободою повсякденної їзди на велосипеді.

Вони очікували зустрітися з інвесторами, дистриб’юторами, клієнтами B2B/B2C, виробниками та отримати висвітлення в ЗМІ.

Результати : понад 100 контактів, де є ~5 інвесторів, ~8 дистриб’юторів, ~20 клієнтів B2B/B2C, ~7 виробників, ~3 інтерв’ю для ЗМІ та понад 50 інших потенційних партнерів (телекомунікації, маркетинг і продажі, постачальники електронних компонентів тощо). )

  • Solar Plex – сервіс для модернізації нових і вже встановлених звичайних (PV) панелей на гібридні (PVT).

Очікувалося, що вони відкриють «Золоті ворота» для Голлівуду, оскільки Каліфорнія — це їхній плацдарм.

Результати : десятки потенційних партнерів і клієнтів по всьому світу – серед них мережа супермаркетів у Мексиці, фермери з Казахстану та сонячна станція в Румунії.

  • Еfarm.pro – IOT навігаційний польовий помічник для сільськогосподарських робіт, який дозволяє економити ресурси та працювати точніше.

Команда планувала представити efarm.pro ширшій аудиторії, знайти партнерів із перепродажу в США та інших країнах, привернути увагу преси та сільськогосподарської галузі до нашого проекту з розмінування та розпочати процес збору коштів.

Результати : Efarm.pro був представлений на CES більш ніж 500 відвідувачам з усього світу, отримав кілька запитів на перепродаж в Європі та США; були згадані в 5 публікаціях, 1 подкасті та продовжують отримувати запити. Вони також зв’язалися з впливовими людьми в США, яким не байдужа ситуація в Україні, а особливо виклики, з якими щодня стикаються фермери через мінування.

  • G-Mak – інноваційний охоронний пристрій, оснащений рядом унікальних технологічних рішень, які можуть фізично зупинити або дезорієнтувати зловмисника.

Вони розраховували дізнатися відгуки потенційних клієнтів, знайти потенційних клієнтів і партнерів, залучити інвестиції, дізнатися, чи готовий ринок США до їх активного ЗАХИСТУ та гідно представити країну.

Результати : понад 200 респондентів, понад 500 відвідувачів, нові стратегічні партнери, розуміння напрямку розвитку компанії, пошук нових шляхів позиціонування пристрою на ринку, отримані відгуки та розуміння потреб клієнта, були представлені на BBC, Nikkei, укр. ЗМІ та канали YouTube.

Крім цієї статистики результатів учасники отримали додаткові важелі. Наприклад, Rekava була майже змушена пришвидшити відкриття магазину англійською мовою, що допомогло їм отримати нові замовлення з Канади та Японії, тоді як WheelKeep познайомили з принцом Нідерландів, країни, відомої своєю велосипедною культурою, і почали переговори про вихід на їхній ринок. Інші стартапи також мають нові несподівані бонуси такого роду. 

Загалом усі учасники залишилися дуже задоволені заходом та були вдячні за таку можливість, надану організаторам. Тепер настав час продовжити, якнайкраще використати всі створені можливості та надихнути наступну партію стартапів на CES 2024!

Ви можете переглянути повне відео нижче:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *