Techukraine.org пише : “Українська делегація на CES2023: змістовна зустріч, презентації та переговори”

Джерело: TechUkraine

Цього року CES та Eureka Park у Лас-Вегасі прийняли понад 1000 стартапів, які пропонують нові та інноваційні ідеї в десятках технологічних секторів: штучний інтелект і робототехніка, навколишнє середовище та стійкість, віртуальна реальність, метавсесвіт та ігри, цифрове здоров’я, транспортні технології та передова мобільність , домашні розваги та трансляція, розумний дім і стиль життя, #TechForGood.

З перших годин після відкриття український павільйон був переповнений! Журналісти (BBC News, The Associated Press, Nikkei, Scripps Networks Interactive та багато інших), техніки, венчурні інвестори, корпоративні та державні представники приходять, щоб дослідити інновації в чистих технологіях, медичних технологіях, безпеці, біотехнологіях тощо від українських винахідників, які продовжують працювати і розробка революційних інновацій, незважаючи на всі виклики війни!

Представники Палати представників США

У перший день CES 2023 український стенд відвідали представники Палати представників США. Делегація відкрила для себе рішення національних команд, які мають потенціал для впровадження через ініціативи американського уряду щодо енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та відновлюваних матеріалів.

Українські технологічні компанії зарекомендували себе як надійні партнери, які постачають та надають рішення, незважаючи на відключення електроенергії та всі виклики, спричинені щоденною війною. USAID CEP підтримує можливості залучення українського технологічного бізнесу до міжнародних заходів високого рівня та встановлення прямого спілкування з потенційними клієнтами та партнерами. Історії успіху українських технологічних компаній допоможуть привернути увагу інвесторів і сприятимуть відновленню України, – Олеся Залуська, керівник проекту USAID CEP.

 SelectUSA

У перший день візиту на Consumer Electronic Summit CES у Лас-Вегасі українські стартапери мали змогу зустрітися з Jasjit Singh, CEO SelectUSA. SelectUSA — це урядова програма США під керівництвом Міністерства торгівлі США, спрямована на сприяння інвестиціям бізнесу в Сполучені Штати, які створюють робочі місця, і підвищення обізнаності про вирішальну роль, яку економічний розвиток відіграє в економіці США. З моменту заснування SelectUSA залучила понад 141 мільярд доларів США для інвестицій, створивши та/або зберігши понад 162 000 робочих місць у США.

Джасджит Сінгх наголосив на непохитній підтримці України, висловив слова підтримки хоробрим українським підприємцям та захоплення мужністю та силою волі українців: «Незважаючи на війну та всі виклики військового часу, українські стартапи, як завжди, приїхали на CES, щоб справити враження громадськість з її винаходами та рішеннями»

У продовженні пан Сінгх розповів про поточні програми підтримки стартапів та назвав пріоритетні напрямки пошуку та діяльності фонду, про можливості для українських підприємців у результаті участі в тій чи іншій програмі під егідою USAID.

Зустріч продовжилася пітчингами українських проектів і завершилася нетворкінгом. Сторони домовилися продовжити спілкування та знайти додаткові варіанти для участі українських стартапів у спеціалізованих програмах та акселераційних ініціативах у США.

European Night at CES2023

Українська делегація відвідала Європейську ніч на виставці CES2023 Європейської ради з інновацій та Виконавчого агентства малого та середнього бізнесу (EISMEA) Європейської Комісії. Під час заходу учасники мали можливість поспілкуватися з високопоставленими представниками технологічних компаній, колегами та лідерами інновацій:

  • Віце-президент CTA Асоціації споживчих технологій Джон Т. Келлі,
  • Директор Виконавчого агентства Європейської комісії з питань Європейської інноваційної ради та МСП Жан-Девід Мало,
  • Принц Оранський-Нассау та посланник технічних стартапів Нідерландів у Techleapnl, співзасновник StartupFestEurope Константін Ван Ораньє-Нассау.

Представляти українську делегацію на ексклюзивному пітчингу випала честь Олександру Рябцеву з компанії Solar Plex (сервіс з модернізації нових і вже встановлених традиційних сонячних (PV) панелей у гібридні (PVT)).

Європейська ніч продовжилася нетворкінгом, обміном контактами та обговоренням можливих спільних ініціатив та проектів з партнерами та інвесторами.

Silicon Valley Funding Summit

Українська технологічна делегація взяла участь у фінансовому саміті Кремнієвої долини від Angel Launch & ENRICH у США, де найгарячіші та найперспективніші ранні та передові глобальні стартапи з Північної Америки та Європи презентували проекти для інвесторів і потенційних корпоративних партнерів Кремнієвої долини.

4 українські апаратні стартапи були представлені та обрані для презентації для понад 100 міжнародних інвесторів високого рівня:

  • SolarPlex – сервіс для модернізації нових і вже встановлених звичайних (PV) панелей на гібридні (PVT).
  • G-MAK – інноваційний охоронний пристрій, оснащений рядом унікальних технологічних рішень, які можуть фізично зупинити або дезорієнтувати зловмисника.
  • WheelKeep – невидима система безпеки, яка допомагає любителям велоспорту захистити свої велосипеди від крадіжок і насолоджуватися свободою щоденної їзди на велосипеді. Він включає інтелектуальний апаратний пристрій і мобільний додаток knopka – передова система виклику медсестри для автоматизації догляду за пацієнтами на лікарняних ліжках.

Перший день на CES 2023 був неймовірним! Інвестори, журналісти, представники влади та компаній, гості заходу – усі хотіли побачити та поспілкуватися з українськими стартап-командами. Україна вкотре доводить, що попри все ми здатні розвиватися, реалізовувати найамбітніші ідеї в технологічній сфері та підвищувати інноваційний потенціал нашої країни, – Яна Паладієва, керівник інноваційної ваучерної програми Ukrainian Startup Fund.

Дізнайтеся більше про українські стартапи.

Організація української делегації на CES 2023 стала можливою завдяки спільній роботі Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA), Українського фонду стартапів разом з Програмою конкурентоспроможної економіки в Україні USAID (USAID CEP), Western NIS Enterprise Fund, Global Innovation через Науку і Технології та Міністерство цифрової трансформації України. Інформаційний партнер: TechUkraine.

Підтримайте команду TechUkraine тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *