FORTUNE пише “Російським компаніям заборонили демонструвати техніку на CES: «Багато людей з усього світу хочуть підтримати Україну»””

Джерело FORTUNE

Гері Шапіро, президент Асоціації споживчих технологій, яка керує CES, сказав, що на виставці також будуть представлені технології від деяких українських стартапів.

 

Gary Shapiro, Consumer Technology Association president, on the CES stage

CES не дозволяє російським компаніям демонструвати свою продукцію на щорічній виставці технологій через вторгнення країни в Україну.

Представник Асоціації споживчих технологій, торгової групи, яка проводить захід у Лас-Вегасі, сказав, що цей крок вплинув лише на одного потенційного експонента.

На минулорічній виставці не було жодного російського експонента, але чотири були присутні фактично в 2021 році, сказав речник. США є серед близько 30 країн, які запровадили санкції проти Росії через вторгнення.

Президент і генеральний директор CTA Гарі Шапіро, який раніше назвав російське вторгнення «трагічним і незаконним нападом на народ і незалежну націю України», заявив, що деякі українські технологічні компанії та стартапи покажуть свої гаджети на виставці в Лас-Вегасі.

«Багато людей з усього світу хочуть підтримати Україну», — сказав Шапіро в інтерв’ю, маючи на лацкані піджака наколку з українським прапором. «Я знаю, що моя дружина активно шукає товари з України, які вона може замовити. І ми купували речі безпосередньо з України».

Очікується, що технічна виставка залучить до 100 000 відвідувачів до того моменту, коли вона завершиться в неділю. Захід розпочався у вівторок увечері з медіа-прев’ю лише деяких із 3000 компаній, які зареєструвалися для участі.

CES офіційно відкривається в четвер і відкритий для ЗМІ та інших представників індустрії технологій, але не для широкої громадськості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *